Aktualitet

Ja si e fshehën trafikantët 130 kg drogë në kamion


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:33 - 13/11/15 |
b.f

DURRES- Trafikantët shpikin lloj-lloj metodash për të fshehur drogën që transportojnë nga një shtet në një tjetër. Kështu përmes fotove shohim se si është fshehur plot 130 kg drogë në një kamion që u kap në portin e Durrësit dhe kishte për destinacion Italinë. Sakaq ka rënë në pranga Besnik Goxho 49 vjeç, banues në Gjirokastër pasi në kamionin e tij me targa AA 525 CV u gjet dhe i’u sekuestrua 109 pako me lëndë narkotike.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas