Aktualitet

Rama: Falënderim për të gjithë njerëzit që bënë realitet projektin e rindërtimit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:54 - 01/05/22 |
Opi Nion

Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Punëtorëve, kryeministri Edi Rama ka falënderuar punonjësit që bënë realitet projektin e rindërtimit.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Rama shkruan në “Facebook”;  “Mirë mëngjes dhe me falenderimin nga zemra për të gjithë njerëzit e punës që bënë realitet projektin e rindërtimit, pa të cilët nuk do mund t’u kthenim dot buzëqeshjet familjeve të prekura, ju uroj të diel të qetë”./ Opinion.al

Pas