Kryesore

Rama do ta hedhë në gjyq, reagon gazetari i ‘Bild’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:43 - 25/06/19 |
Al Do

Gazetari, Peter Tiede i është përgjigjur Kryeministrit Rama në lidhje me lajmin që ky i fundit dha më parë se kishte nisur sot veprimet për një proces gjyqësor ndaj tij.

Në një koment në postimin e kryeministrit, gazetari Tiede e pyet kryeministrin:

“Dhe për cfarë do të më akuzoni? Për publikimin e audio përgjimeve të vërteta?”. /Opinion.al

Pas