Te Fundit

Rama: De Biasi mos ik, ndryshe do të sekuestrojmë pasaportën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:06 - 12/10/15 |
b.f

Ndërsa e dekoroi me medaljen e Nderit, kryeministri Rama iu drejtua trajnerit të Konbëtares Giani De Biasi me fjalet, ”Falenderoj ty dhe familjen tënde që emigroi në Shqipëri. Dhe të mbështeti deri në fund, në kërkimin e cmendur të tokës së premtuar. E di mirë që do jenë shumë ata që do të të duan, njerëz me më shumë para dhe me skuadra më të vlerësuara se Kombëtarja jonë, por ne nuk të lëshojmë, kemi mësuar nga ty dhe dhe do të bëjmë gjithçka edhe sikur të jetë nevoja të të sekuestrojmë pasaportën italiane dhe të të lemë vetëm atë shqiptare”

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas