-Jetë dhe Stil

Quiz: Ku është gruaja e zhveshur në këtë foto?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:19 - 11/11/15 |
root

Nëse i hedh një sy kësaj fotoje, ajo duket si një imazh i këndshëm i një skene vjeshtore.

Por nëse e shihni me vëmendje, e fshehur brenda këtij peizazhi është një grua e cila vështirë të dallohet brenda fotografisë, falë artit shumë preçiz trupor, shkruan Mirror.

Artisti Jorg Dusterëald e ka krijuar një iluzion me fotografin Tschionnique Skupin dhe me modelen e quajtur Nadine, në një pyll në Saksoninë e Ulët të Gjermanisë.

I tërë trupi i Nadinës ishte i pikturuar në atë mënyrë që t’i përshtatej pamjes së natyrës ku janë realizuar fotografitë.

KOMENTO (6)

Shkruaj nje koment

Pas