Kronikë

Qëllohet me thikë një 33-vjeçar në ElbasanBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:48 - 03/08/22 |
Opi Nion

Një 33-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë gjatë një konflikti të ndodhur në lagjen “28 Nëntori” në Elbasan.

Policia informon se 33-vjeçari O.D., është qëlluar me thikë nga Q. H., 27 vjeç pas një konflikti për motive të dobëta.

Ndërkohë, deri më tani policia ende nuk e ka arrestuar autorin e ngjarjes. Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas