Kronikë

Qëllohet me armë zjarri në drejtim të një lokali në ShkodërBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:12 - 19/07/22 |
Opi Nion

Të shtëna me arma zjarri janë regjistruar ditën e djeshmë në Shkodër.

Mësohet se është qëlluar me breshëri plumbashnë drejtim të një lokali  në pronësi të shtetasit T.P, 56 vjeç.

Si pasojë janë shkaktuar vetëm dëme material, Ndërkohë,, vijojnë hetimet nga ana e policisë për identifikimin e autorit/ëve, si dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Pas