InstaBIZ

Pret të bëhet baba, ja dedikimi emocionues që bën Mozzik për fëmijën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:59 - 11/10/18 |
b.f

Çifti më i njohur i showbizit, Loredana dhe Mozzik, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Megjithëse prej kohësh flitej për një shtatzëni të mundshme, zërat u konfirmuan kur Loredana u filmua disa ditë më parë në në qendër tregtare me barkun e fryrë, teksa është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël.

Ditën e sotme, reperi Mozzik ka bërë një dedikim emocionues për fëmijën që pritet të vijë në jetë shumë shpejt. Nëpërmjet një fotoje në Instastory, ai ka shpërndarë sakrificat që një prind bën për fëmijën e tij.

Reperi ka vendosur të mos shkruajë asgjë në foton ku shihet prindi i shtrirë duke ndihmuar të kalojë fëmijën e tij nga errësira në të ardhmen e ndritur.

Pas