InstaBIZ

Noizy përfshihet në tekstet shkollore? Ja çfarë thotë këngëtari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:10 - 11/10/18 |
b.f

Ditën e sotme këngëtari Noizy, ka postuar një foto në Instagram, ku tregon se tashmë ai është pjesë e teksteve shkollore. Ai është bërë pjesë e një pyetsori, nga ku nxënësit duhet ti përgjigjen saktë gjërave ë dinë për të.

Nuk dihet se për cilin libër bëhet fjalë, dhe as për çfarë klase, por në foton e postuar prej këngëtarit shkruhet vetëm “në libra shkolle”.

Pas