Politikë

Presidenca-Ramës: Buburrec, reflekto urgjent


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:32 - 19/10/20 |
Opi Nion

Presidenti Ilir Meta dhe Kryeministri Edi Rama kanë nisur përsëri ditën e sotme të replikojnë në distancë.

Pas deklaratës së Ramës, ka ardhur dhe reagimi i zëdhënësit të Presidencës, Tedi Blushi. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Blushi i drejtohet Ramës duke i thënë; “Buburrec Trendi, mos fol më për Kushtetutën, që e ke përdhosur si bandit nga viti 2008 e deri tani. “

Zëdhënësi i Presidencëes i bën thirrje kryeministrit të reflekoj sa më parë.

LEXO EDHE: Rama i përgjigjet Metës: Ilir, ti je thjesht komandant i LSI

Postimi i Blushit

Buburrec Trendi, mos fol më për Kushtetutën, që e ke përdhosur si bandit nga viti 2008 e deri tani.

Përndryshe, as pampersat s’të bëjnë derman!

THELLOHU E REFLEKTO URGJENT!/ Opinion.al

Pas