Kronikë

Pranga 56-vjeçarit, abuzoi dhe la shtatzënë 20-vjeçaren me aftësi ndryshe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:14 - 07/08/21 |
Opi Nion

Policia e Fierit ka arrestuar një 56-vjeçar pasi akuzohet se kryer marrëdhënie seksuale me një 20-vjeç me aftësi ndryshe.

Policia sqaron se i arrestuari është identifikuar si Petrit Arapi ndërkohë nga ekzaminimet rezulton se 20-vjeçarja është shtatzënë.

Mbi 56-vjeçarin rëndon akuza “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me persona të pazotë për t’u mbrojtur”.

Po nga këto struktura u bë ndalimi i shtetasit P. A., 56 vjeç, banues në Roskovec për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me persona të pazotë për t’u mbrojtur”, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase 20 vjeçe, e cila është me aftësi të kufizuara dhe nga ekzaminimet rezulton se është shtatzënë”, thuhet në njoftimin e policisë./ Opinion.al

Pas