Kronikë

Arrestohen 6 persona në Fier, për çfarë akuzohen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:19 - 07/08/21 |
Opi Nion

Gjashtë persona janë arrestuar nga Policia e Fierit të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale.

Policia informon se në pranga ka rënë 29 vjeçari Mario Ardita, i shpallur në kërkim pasi kishte kanosur një shtetase për dhënien e pasurisë.

I arrestuar është edhe 41 vjeçari Eltjon Daka, i cili ka dhunuar fëmijët e mitur të bashkëjetueses së tij.

Gjithashtu të arrestuar për drejtim mjeti në gjendje të dehur janë shtetasit Lulëzim Rexhepi, Kamber Marra, Gazmend Isufaj dhe Leonard Alçani.

Pas