InstaBIZ

Postoi një shkrim ku akuzonte të shoqen për tradhëti, Meda sqaron gjithçka


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:34 - 19/09/18 |
el ida

Ditë më parë, rrjetet sociale u bombarduan me lajme se këngëtari i muzikës popullore, Meda, është ndarë nga gruaja e tij.

Titujt  e mediva rozë flisnin për një tradhti të Luljetës ndaj tij.

Asgjë nuk paska qene e vërtetë.

Persona të panjohur hakuan profilin e Medës.  Më pas ata bënë një shkrim që kishte të bëjë me tradhtinë e gruas së tij, me të cilën kishte vendosur të ndahej.

Pas kësaj, në një prononcim për Prive, këngëtari konfirmoi se i është rikthyer Instagrami .Ai sqaroi se  gjithçka ka qënë një gënjeshtër e madhe .

Meda publikoi një fotografi me bashkëshorten e tij sapo mori Instagramin. Ai  bëri me dije edhe njëherë se është shumë i lumtur pranë saj dhe se nuk ka asnjë keqkuptim apo tradhti mes tyre.

Pas