InstaBIZ

‘Nxjerr trupin për like’, ja si përgjigjet Aulona Musta


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:45 - 19/09/18 |
el ida

Aulona Musta  jo rrallëherë  “thumbon” personazhet e famshëm. Në rrjetet sociale janë fansat e saj që i tërheqin veshin sa herë që nuk iu pëlqen diçka nga moderatorja .

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe ndan me të gjithë ndjekësit e saj detaje të ndryshme nga jeta private.Sigurisht që nuk mungojnë as “konfliktet” me ndjekësit.

Aulona, dhe pse e veshur ka rënë prap pre e kritikave të ndjekësve.  Kësaj radhe për pozicionin me të cilin ka pozuar. Ndjekësja e ka akuzuar se nxjerr trupin për like dhe se nuk ka çfarë shembulli pozitiv ti japë fëmijes.

Aulona Musta, e papërtuar për kundërpërgjigje, i është kthyer me ironi duke i thënë se turp për ty që vesh fustan të bardhë dhe nxjerr bërrylat jashtë.

Pas