Aktualitet

Politika e ndarë, pak qytetarë në festime


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:12 - 29/11/15 |
b.f

Festimet e Pavarësisë dhe Çlirimit do te vijojnë edhe sot.
Kryeministri Rama do të zhvillojë nje pritje ne hollin e kryeministrise, me rastin e dites se Clirimit te vendit, ndersa Bashkia e Tiranes do te organizojë “Natën e bardhë” dhe një sërë aktivitetesh të tjera.

Mazhoranca dhe opozita festuan te ndara festen e Pavaresise, si çdo vit.

Por atmosfera e festimeve ka qënë e vakët gjatë 24 orëve të fundit.
Nuk kanë qënë të shumtë qytetarët qe jane bere pjesë e festimeve. Mbase per kete kane ndikuar edhe kushtet jo te favorshme atmosferike.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas