Kronikë

Policia aksion në Korçë, dalin pamjet e momentit të arrestimit të të dyshuaritBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:01 - 17/02/22 |
Opi Nion

Policia e Korçës dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë zhvilluar një aksion për kapjen e personave të armatosur, por edhe kundër posedimit e trafikut të lëndëve narkotike.

Tv Klan ka siguruar pamjet e aksionit të policisë. Burime bëjnë me dije se janë disa persona të arrestuar në kuadër të kontrolleve për armëmbajtje pa leje dhe për drogë.

Në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë u shoqëruan të ndaluarit. /tvklan.al

Pas