InstaBIZ

Po vjen Kastro dhe Ingriti…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:52 - 16/11/15 |
root

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/eduart.rroniku/videos/511340339033941/” width=”700″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

Kastro Zizo dhe Ingrit Gjoni kanë bashkuar forcat dhe sonte do të publikojnë klipin e tyre të ri. Kantautori Kastro Zizo ka postuar një trailer të këngës në rrjetet sociale, duke deklaruar se projekti i ri i këngëtarëve do të publikohet sot pasdite.

Kënga e re e Kastros dhe Ingritit, titullohet “Ndale”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas