Aktualitet

Po ndodh/ Tiranë, drogë, armë dhe arrestime


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:24 - 18/11/15 |
b.f

Rreth 30 persona janë ndaluar gjatë mesnatës së djeshme, në një operacion me përmasa të gjera, ku u kapën sasi të konsiderueshme droge, armë dhe parash. Sipas policisë ky grup ishte në vëzhgim prej 6 muajsh.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas