InstaBIZ

Miriam & Albani më pranë se kurrë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:57 - 18/11/15 |
root

Janë më afër se kurrë. Për një periudhë kohe çifti simpatik Miriam Cani dhe Alban Skënderaj qëndruan larg njëri tjetrit, janë tashmë bashkë.

Pas aksidentit të vëllait të tij, i cili është tashmë rrezikut për jetën Albani ka vrapur drejt Miriamit, e cila shumë shpejt do të sjellë në jetë vajzën e tyre të parë.

Të dy duken shumë mirë krah njëri tjetrit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas