Kronikë

Po kulloste tufën, 64-vjeçaren në Fier e godet dashi, ndërron jetëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:19 - 12/01/23 |
Opi Nion

Një grua ka ndërruar jetë në Fier pasi është goditur nga dashi. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, rreth orës 15:30, në fshatin Lalar.

Mësohet se gjatë kohës që ishte në fushë me kopenë, 64-vjeçarja me inicialet F. V.,  është goditur nga dashi dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

“Në datë 11.01.2023, rreth orës 15:30, në fshatin Lalar, ka ndërruar jetë shtetasja F. V., 64 vjeçe, e cila është goditur nga një bagëti e imët (dash”-njofton policia.

Pas