Aktualitet

Plas sherri në Tiranë, dy të moshuar zihen me grushteBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:40 - 21/07/22 |
Opi Nion

Dy të moshuar janë përshirë në një sherr në kryeqytet. Sipas Policisë së Tiranës, janë proceduar në gjendje të lirë shtetasit I.B., 65 vjeç dhe Z.D., 64 vjeç.

Këto dy shtetas, u proceduan për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta kanë goditur njëri-tjetrin me grushte.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 kanë referuar materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasit I. B., 65 vjeç, dhe Z. D., 64 vjeç, të dy banues në Tiranë, për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur njëri-tjetrin, me grushte”,-njofton policia./Opinion.al

Pas