Kronikë

Plagosje në rrethana të paqarta, çfarë deklaron policia për ngjarjen në Shkodër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:18 - 09/10/21 |
Opi Nion

Një person ka mbetur i plagosur në rretha ende të paqarta ditën e sotme në Shkodër.

Kështu lajmëron nga informacioni zyrtar policia e Shkodrës, teksa citon gjithashtu le lajmin e ka marrë nga spitali rajonal ku 24-vjeçari i shte paraqitur për të marrë ndihmën e parë.

Gjtihashtu bëhet me dije se i riu është jashtë rrezikut për jetën dhe vijon të jetë nën mbikëqyrjen e mjekëve.

Informacion paraprak

Më datë 09.10.2021, rreth orës 08:45, në Spitalin Rajonal Shkodër, ka shkuar për ndihmë mjeksore, dyshohet i plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta, jashtë rrezikut për jetën shtetasi I.M, 24 vjeç, banues në fshatin Mushan, Shkodër.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor me marrjen e njoftimit janë nisur menjëherë në drejtim të vendngjarjes./Opinion.al

 

Pas