InstaBIZ

Përveç “The Voice” Jonida Maliqin e pret një tjetër sfidë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:30 - 02/12/15 |
root

Jonida Maliqin e pret një tjetër sfidë e vështirë dhe e dini cila është ajo?! Lënia e duhanit. Këngëtarja , ka publikuar një fotografi në Instagram ku shkruan “1.12.2015 në tentativë për të lënë duhanin…”.

jonida4

Këngëtarja stil e muzikës shqiptare do të ulet së shpejti në karrigen e  anëtares së jurisë të The Voice Of Albania”, talent show-t që shfaqet në ekranin e Top Channel.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas