InstaBIZ

Paper Magazine “zhvesh” të gjitha femrat e showbiz-it, është radha e Paris Hilton


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:50 - 02/12/15 |
root

E famshmja “Paper Magazine”, duket se ka marrë angazhim të tregojë asetet dhe format që zotërojnë personazhet publike.

kim

Pas kopertinës së famshme të Kim Kardashian, e cila vijon të komentohet edhe sot e kësaj dite për format bombastike të Kim, tani është radha e një tjetër “celebrity” dhe ajo është Paris Hilton.

paris

Edhe Hilton ka preferuar të shfaqet nudo, duke na treguar vetëm të pasmet e saj, që sigurisht janë sa gjysma e atyre të Kim Kardashian.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas