InstaBIZ

Çiljeta publikon të tjera foto seksi nga klipi “Big Booty”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:10 - 02/12/15 |
root

Këngëtarja seksi Çiljeta Xhilaga, ka publikuar të tjera foto seksi nga klipi i saj i ri që pritet të hidhet shumë shpejt në treg. “Big Booty” do të vij në bashkëpunim me Lil Kolin dhe do të jetë një video shumë provokuese, ashtu siç janë edhe fotot që po shihni më poshtë.

231

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas