Kryesore

Persona të armatosur në PD?Basha:Tabaku e Zhupa me kallashnikov,Açka me pistoletë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:32 - 13/12/21 |
Opi Nion

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur me ironi akuzave që bëri grupi i Sali Berishës sot pasi doli nga selia blu.

Sipas Berishës dhe mbështetësve të tij, në selinë e PD kishte persona të armatosur.

Duke qeshur Basha tha se Tabaku e Zhupa ishin të armatosura me kallashnikov, Hasa me murtajë, ndërsa Flutura Açka kishte vetëm një pistoletë me silenciator.

Jorida Tabaku dhe Ina Zhupa ishin armatosur me kallashnikov, Endri Hasa u kap në flagrancë në praninë e një murtaje dhe Açka kishte një pistoletë me silenciator”-tha Basha me ironi./Opinion.al

 

Pas