Kronikë

Përleshen dy të rinj në Vlorë/ Lëndohet një 21-vjeçar, shoqërohet autori


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:50 - 11/07/21 |
Opi Nion

Një i ri ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës pas një konflkti fizik.

Sipas informacionit zyrtare të policisë ngjarja ndodhi rreth orës 20:10, në fshatin Grabjan, Vlorë, ku dyshohet se shtetasi i identifikuar si Erges. B., 28 vjeç, për motive të dobëta është konfliktuar fizikisht me shtetasin G. R., 21 vjeç.

Ky I fundit ka marrë dëmtime në krahë dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Vlorë, autorin e dyshuar të ngjarjes, shtetasin Erges B.

Ndërkohë bëhet me dije se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas