-Shëndeti

Perimet që ju shëndoshinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:36 - 24/09/15 |
root

Perimet janë shumë të mira dhe të këshillueshme nga dietologët, por ka edhe nga ato që nuk duhet ti keni me tepricë në pjatat tuaja. Sipas një studimi të fundit patatet, misrat dhe bizelet janë ato perime që të shëndoshin më shumë. Kjo nuk do të thotë që ato duhet të mungojnë në tavolinën tuaj, por duhet të tregoni shumë kujdes me to.

Bad news: In fact, the humble potato is one of the most fattening vegetables because it is high in starch 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas