InstaBIZ

Vesa Luma tregon dhuratat e dasmësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:53 - 24/09/15 |
root

Këngëtarja Vesa Luma dhe Big Basta janë çifti më i freskët i showbiz-it shqiptar. Ata u martuan pak ditë më parë në Kalanë e Lëkursit në Sarandë, në prani të miqve, kolegëve e familjarëve të tyre, të cilët nuk harruan tu bënin edhe “qokën”. Por nga të gjitha dhuratat shumta këngëtarja ka veçuar statujën e “Deas së Butrintit”, dhuruar nga Kryetarja e Bashkisë së Sarandës, Florjana Koka. Vesa Luma është shprehur shumë e lumtur për këtë dhuratë si dhe e ka falenderuar kryebashkiaken sarandiote, që kurorëzoi dashurinë e tyre.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas