Kronikë

Përfshihet nga zjarri makina në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:21 - 17/10/20 |
Opi Nion

Një makinë është përfshirë nga zjarri ditën e sotme në rrugën e “Kavajës” në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:55, ndërsa bëhet me dije se nga zjarri ka pasur vetëm dëme materiale.

Shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas