Aktualitet

Përfshihet nga zjarri autobusi urban në Vlorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:48 - 20/03/21 |
Opi Nion

Pasditen e sotme një autobus i transportit urban është përfshirë nga flakët në qytetin e Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur ish-Gjyqi i vjetër dhe zjarrfikësit kanë shkuar menjëherë dhe kanë vënë nën kontroll flakët.

Sipas informacioneve, nuk ka persona të lënduar nga flakët, ndërsa deri më tani janë ende të paqrata shkaqet e zjarrit./ Opinion.al

Pas