Rajoni

60 viktima nga COVID-19 në Greqi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:01 - 20/03/21 |
Opi Nion

Greqia vijon të raportojë shifra të larta të viktimave dhe rasteve të reja me COVID-19.

Autoritetet shëndetësore helene deklarojnë se në 24 orët e fundit janë regjistruar 60 humbje jete dhe 2535 raste të reja me COVID-19

Numri i përgjithshëm i rasteve me COVID-19 që nga fillimi i pandemisë në Greqi ka shkuar në  235,611, teksa numri i viktimave ka shkuar, në 7,421./ Opinion.al

Pas