Aktualitet

Përfshihet në flakë ashensori i një pallati në Vlorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:53 - 16/05/22 |
Opi Nion

Ashensori i një pallati është përfshirë në flakë ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në Vlorë, në lagjen “1 Maji”, rreth orës 13:45.

Sipas policisë flakët nuk janë rrezik për banorët, ndërsa grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Më datë 16.05.2022, rreth orës 13:45, ka rënë zjarr në ashensorin e një pallati, në lagjen “ 1Maji”, Vlorë. Nuk ka rrezik për banorët.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit”,-njofton policia./Opinion.al

Pas