Kryesore

Përballja me “Kushtetuesen”, Meta tregon përfaqësuesit e tij ligjorBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:22 - 01/02/22 |
Opi Nion

Ditën e sotme Gjykata Kushtetuese do të shqyrtojë çështjen e shkarkimit të Presidentit Ilir Meta.

Rreth një orë para nisjes së seancës,Meta ka postuar në rrjetet sociale foto nga përfaqësuesit e tij ligjor në Gjykatën Kushtetuese.

Presidenti do të përfaqësohet nga Këshilltari Ligjor, Bledar Dervishaj dhe Drejtoresha Juridike, Katrin Treska.

Krahas fotos Meta shkruan; “Bashkë me Landin duke përcjellë Bledin dhe Katrinën për në Gjykatë.”/ Opinion.al

Pas