Life Style

Video/ Kryemadhi merr timonin: Mendoni pozitivishtBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:36 - 01/02/22 |
Opi Nion

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste në Integrim Monika Kryemadhi, ka publikuar mëngjesin e sotëm në rrjetet sociale një video teksa drejton automjetin.

Kryemadhi ka dhënë dhe një mesazh për qytetarët, të cilëve iu drejtohet duke thënë se pavarësisht se është ditë me shi duhet të mendojnë pozitivisht.

 “Mirëmëngjes ditë me shi por mendoni pozitivisht. Gëzojeni shpirtin. Ditë të mbarë”, shkruan Kryemadhi./ Opinion.al

 

 

Pas