Kronikë

Aksident në Elbasan, makina bie në lumin ShkumbinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:53 - 01/02/22 |
Opi Nion

Një automjet ka dalë nga rruga në aksin  rrugor Elbasan-Librazhd, vendi “Kthesa e Murrashit” rreth orës 09:10, dhe ka rënë në Lumin Shkumbin.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë Elbasan dhe shërbimet e zjarrfikseve dhe po punohet për nxjerrjen e drejtuesit të mjetit dhe të pasagjerëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./ Opinion.al

Pas