Aktualitet

PD sot referendum dhe Kuvend, Rama shijon krepin me çokollatë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:29 - 18/12/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që këtë fundjavë ta kalojë në Vlorë.

Ka qenë vetë kreu i qeverisë që ka publikuar një foto në mediat sociale teksa është duke porositur një krep.

Krep me çokollatë të zezë në Bulevardin e Vlorës, kur s’ke ngrënë mëngjes dhe s’do të hash drekë”, shkruan Rama.

Ky publikim i Ramës vjen në një kohë kur zhvillimet në Partinë Demokratike janë të vrullshme. Sot mbështetësit e ish-kryeministrit Berisha mbajnë refendumin për shkarkimin e Lulzim Bashës, ndërkohë që paralelisht në Pallatin e Kongresve pritet të nisë Kuvendi Kombëtar i 18 Dhjetorit i thirrur nga ish-kryeministri Berisha./Opinion.al

Pas