Aktualitet

Emrat/ Miratohet komisioni për Kuvendin e 18 Dhjetorit, kush e kryeson


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:08 - 18/12/21 |
Opi Nion

Ka nisur punimet Kuvendi Kombëtar i 18-dhjetorit i thirrur nga kreu i PD, Lulzim Basha. Fjalën hyrëse e mbajti zëdhënësja e PD, Ina Zhupa, e cila njoftoi emrat e Komisionit që do të drejtojë punimet e Kuvendit.

Kryetar i komisionit do jetë Jemin Gjana dhe anëtarë Gazmend Bardhi, Grida Duma, Enkelejd Alibeaj,  Flutura Açka.

“Ftoj delegatët të votojnë për përbërjen e komisionit, miratohet përbërja e Komisionit për Kuvendin Kombëtar të PD”, deklaroi Zhupa./Opinion.al

Pas