Kryesore

PD nxjerr videon: Kushdo me sy në ballë e me mend në kokë e kupton se…



Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:54 - 28/01/22 |
Opi Nion

Partia Demokratike ka publikuar në rrjetet sociale një video të ish-kryeministrit Sali Berisha dhe kryeministrit Edi Rama.

Sipas PD, Rama dhe Berisha janë njësoj.

Në reagimin e bërë, PD shkruan se kudo mund ta kuptojë se Shqipëria ka vetëm një opozitë dhe ajo është Partia Demokratike.

Kushdo me sy në ballë e mend në kokë e kupton tashmë se në Shqipëri ka vetëm një opozitë, që është PD. Rama dhe Berisha janë njësoj. Zgjidh Ramën dhe merr edhe Berishën. Zgjidh Berishën dhe merr Ramën”,-shkruan Partia Demokratike./Opinion.al

Pas