Te Fundit

PD i jep fund spekulimeve: Nuk e votojmë reformën në drejtësi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:46 - 30/10/15 |
b.f

TIRANË- Kryetari i Partisë Demokratike ka deklaruar prerë se opozita nuk do ta votojë reformën në drejtësi. I ftuar mbrëmë në emisionin Opinion në TV Klan, Lulzim Basha tha se nuk ia dorëzojnë drejtësinë mazhorancës.

Fevziu: Do ta votoni reformën në drejtësi?

Basha: Sigurisht që jo nuk ka demokrat dhe socialsit që pranon t’ia dorëzojë drejtësinë Kryeministrit

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas