-Jetë dhe Stil

“Glamour” shpall gruan e vitit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:57 - 30/10/15 |
root

Revista “Glamour” në përvjetorin e 25-të, ka shpallur edhe këtë vit gruan e vitit.  Revista prestigjoze ka zgjedhur “Caitlyn Jenner” si “Femra e Vitit”. Që prej verës që lamë pas Caitlyn (dikur i quajtur Bruce), po jeton jetën e saj si një femër, por pavarësisht periudhës së shkurtër, asaj i është dhënë një titull për gjininë e re. Dhe jo titull dosido! Në këtë listë përfshihen gjithashtu edhe aktorja, Reese Witherspoon si dhe stilistja, Victoria Beckham.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas