-Jetë dhe Stil

Foto/lajm: Kur qethesh në majë të Korabit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:12 - 30/10/15 |
root

Fotografi Julian Kariqi dhe berberi Ledio Becerri kanë bërë “çmendurinë” e radhës. Ata janë ngjitur në 2764 metra lartësi, në Malin e Korabit dhe aty Ledio i ka prerë flokët shokut të tij. Kjo gjë nuk është parë asnjëherë më parë në SHqipëri dhe djemtë na premtojnë se surprizat e radhës, do ti ndajnë përsëri me lexuesit e Opinion.al.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas