InstaBIZ

Dua Lipa një tjetër talent shqiptar në Britani


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:11 - 30/10/15 |
root

Dua Lipa kosovarja e cila po cilësohet si pasuesja e Rita Orës, ka publikuar videon e radhës. “Be the One”, quhet kënga e cila nuk i ka kaluar 24 orë nga momenti i publikimit dhe ka më shumë se 10 mijë klikime. Dua edhe në këtë projekt të ri është shumë e veçcantë dhe shumë stil.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas