InstaBIZ

Pasi Kejsi Tola deklaroi se Olta Bokës nuk i ndrit ylli, reagon këngëtarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:46 - 15/03/19 |
el ida

Dy këngëtaret e dashura për publikun Olta Boka dhe Kejsi Tola kanë pasur një miqësi shumë të ngushtë me njëra-tjetrën, dhe kjo kuptohej nga postimi i dhjetëra fotove e videove nga aktivitetet e përbashkëta. Mirëpo për arsye të cilat ende nuk dihen, u tha se marrëdhënia e tyre është krisur dhe kjo u bë mediatike nga një deklaratë e Kejsit në emisionin “Shiko kush luan”.

Teksa Kejsi u pyet se cila nga vajzat e showbiz-it përpiqet shumë, por nuk i ndrit ylli, ajo përmendi emrin e Oltës. Përgjigja e saj shkaktoi reagime të shumta dhe lidhur me këtë duket se së fundmi vetë Olta ka vendosur të reagojë.

E ftuar në emisionin “Thumb”, bukuroshja ka zbuluar ku ka qenë gabimi i Kejsit sipas këndvështrimit të saj.

“Pavarësisht deklaratës së Kejsit, absolutisht e kuptova. I vetmi gabim që mendoj unë që mund të ketë bërë, mund ta kishte justifikuar alternativën e vet duke thënë: Ej shiko, se do më kuptoje!”, tha këngëtarja duke lënë të kuptohej se ajo mendon që emri i saj është përmendur si “shpëtim”./Opinion.al

 

Pas