Emisionet

Pasha-Liman, Sazan dhe gjiret e rralla në Karaburun


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:46 - 14/10/21 |
el ida

Emisioni “Opinion” ka udhëtuar të mërkurën e 13 Tetorit në zonën e Karaburunit. Në një seri udhëtimesh në destinacionet më interesante të verës që lamë pas, gazetari Blendi Fevziu sjell historinë dhe atraksionet shqiptare.

Baza e Pasha-Limanit, historia e saj, ishulli i Sazanit i braktisur që në komunizëm apo dhe shpellat e Karaburunit janë sjellë në ekran në një këndvështrim krejtësisht të ri./Opinion.al

 

Pas