Te Fundit

Pas takimit në KQZ, ambasadorja e SHBA mbërrin në Kuvend, kë do takojë?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:44 - 16/09/22 |
Opi Nion

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, ka mbërritur në ambientet e Kuvendit ku do të zhvillojë takim me kreun e Grupit parlamentar të PS, Taulant Balla dhe Enkelejd Alibeajn.

Ky takim vjen pas mbledhjes të zhvilluar ditën e djeshme në KQZ, me kreun e KQZ-së Ilirjan Celibashi, dhe deputetët Monika Kryemadhi, Damian Gjiknuri, Jorida Tabakun. Në këtë takim u diskutua për kërcënimin e financimeve të fshehta ruse të partive politike.

Pas