Aktualitet

Nano feston 70-vjetorin, Rama:Edhe 100 kryetari ynë, të tjera fitore në familjen politikeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:01 - 16/09/22 |
Opi Nion

Ish-Kryetari i Partisë Socialiste Fatos Nano feston ditën e sotme 70 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar urimi nga kryeministri i vendit Edi Rama.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, Rama teksa i uron Nanos shëndet, humor e harmoni në familje e quan atë “kryetari ynë”.  Më tej ai thotë se PS do të ketë gjithnjë nevojë për këshillat e ish-kreut, Fatos Nano.

“Edhe 100 kryetari ynë dhe vetëm përpara, me shëndet, humor e harmoni në familjen tënde, po edhe me punë të mira e të tjera fitore në këtë familjen e përbashkët politike, që do të ketë gjithnjë nevojë për mbështetjen e këshillat e tua”-shkruan Rama.

Pas