InstaBIZ

Pas ndarjes nga Miley Cyrus vjen reagimi i parë i Liam Hemsworth


               Publikuar në : 11:10 - 13/08/19 |
xhu lia

Ditët e fundit divorci mes këngëtares Miley Cyrus dhe aktorit Liam Hemsworth ka qenë një  nga çështjet më të komentuara në mediat e huaja.

Pas reagimit nga Miley, nuk ka vonuar edhe një shkrim nga Liam, duke theksuar se ky ishte reagimi i tij i parë dhe i vetëm për këtë çështje. Ai nuk ka dashur të komentojë lajmet apo fotot e publikuara në media dhe rrjete sociale, por vetëm është shprehur se i uron ish-bashkëshortes së tij vetëm shëndet dhe lumturi.

“Vetëm një shënim i shpejtë për t’iu thënë se unë dhe Miley janë ndarë dhe i uroj asaj vetëm shëndet dhe lumturi në vijim. Kjo është një çështje personale dhe nuk kam bërë apo do të bëj komente rreth lajmeve në media. Çdo thënie që më atribuohet mua nuk e vërtetë. Paqe dhe dashuri,”-përfundon aktori në rrjete sociale.

Ndërkohë sipas mediave çifti që u lidh në martesë në dhjetor të vitit që lamë pas, prej muajsh nuk kanë qëndruar më së bashku. Një ditë pas ndarjes Miley u fotografua duke u puthur në jaht me një vajzë. Si arsye të ndarjes zëdhënësit të çiftit u shprehën se ishin fokusimi tek vetja dhe karriera./Opinion.al/

Pas