InstaBIZ

Pas deklaratave të David Beckham, Victoria u lëndua e qau dy ditë rresht


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:55 - 24/10/18 |
el ida

Para disa ditësh David Beckham në një intervistë të dhënë u shpreh se lidhja e tij me Victorian po bëhej tejet e vështirë. Ata kanë 20 vite bashkë dhe sipas tij me kalimin e kohës gjërat komplikohen.

Sipas “Daily Mail”, pas intervistës dhe lajmeve që filluan të qarkullonin në mediat rozë Victoria është ndierë e turpëruar. Ajo e konsideron veprimin e David si tepër të nxituar dhe të pamenduar. Një mikeshë e saj thotë se ajo qau për dy ditë rresht. Ajo shton se Vicotira akoma vazhdon ta vuajë këtë fakt madje paska kërkuar ndihmë të specializuar për rigjetjen e ekuilibrit emocional.

Dyshja janë bashkë prej disa vitesh dhe kanë bashkë 4 fëmijë.

Pas