Aktualitet

Paris mediat lokale flasin per sulme terroriste, dikush ka dëgjuar thirrjen Allahu Ekber..


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:12 - 13/11/15 |
b.f

Pengjet jane 16  flitet sipas mediave nderkombetare dhe atyre lokale ne Paris.  Ndersa konfirmohen gjithnje e me shume se jane 26 viktimat ne Paris. Mediat Italiane flasin per 30 viktima. Ka partur dy shperthime dhe dy ngjarje te tjera me arme zjarri. Polica eshte fokusuar tek shpetimi i pengjeve. Deshmitaret kane degjuar të shtena dhe kane filluar te vrapojne. Flasin amrikanet dhe tregojne se sulmet kane qene te mirekoordinuara. Vijon…

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Po te mos kjo thirrje nuk do ishin sulme terroriste thjesht nje i cmendur qe vret nje turme me njerez :P hajde lajm hajde

Pas